אותנטיקה נדל״ן

יש לנו חמישה עקרונות בסיסיים

יצירת קשר

חיפשתם מתווך אותנטי ומקצועי? השאירו פרטים 

מה אנחנו יודעים לעשות?

עסקת מכירה

בכדי שנוכל למכור את הנכס שלכם באותנטיות
מלאו את השאלון הבא או התקשרו

עסקת קניה

בכדי שנוכל לאתר עבורכם עסקת קניה באותנטיות
מלאו את השאלון הבא או התקשרו

עסקת השכרה

בכדי שנוכל להשכיר את הנכס שלכם באותנטיות
מלאו את השאלון הבא או התקשרו

עסקת שכירות

בכדי שנוכל לאתר עבורכם עסקת שכירות באותנטיות
מלאו את השאלון הבא או התקשרו

אודות

זמן קצר לאחר שהתחלתי לעבוד בשוק הנדל"ן, הבנתי שזה הייעוד שלי. מניע אותי ללוות אתכם בשינויים הקשורים לנכסי הנדל"ן שלכם. בתהליך שמצריך רגישות, מסירות, אותנטיות ומקצועיות אני נמצא שם עבורכם היכולת שלי להקשיב, להיות מסור ומחויב מסייעת לי בשוק של עליות וירידות, אתגרים ודרישות משתנות של הלקוחות שלי.

הגישה האותנטית שלי, מסייעת לי לעמוד במחוייבות שלי ללקוחות, לייעל תהליכים, לחסוך זמן ולהתמודד אל מול הדרישות של הלקוחות שלי, אלה שהפקידו בידי את הנכס שלהם.

נכסים שנמכרו / הושכרו

לקוחות ממליצים

שירין
קרא עוד
אני ממליצה על עידן כמתווך מקצועי, נעים הליכות וקשוב לצורכי הלקוח. חשוב לו לתת יחס מקצועי ואישי בהתחשב לכל הפרמטרים שהלקוח מביא איתו.
שימרית
קרא עוד
הכרנו את עידן בחיפוש אחרי דירה שתתאים לצרכים שלנו, עידן יזם פגישה על כוס קפה (מה שאף מתווך לא ניסה לעשות) ובפגישה הוא הראה לנו זווית שונה לגמרי על תחום התיווך. עידן שמר איתנו על קשר טוב ואיכותי עד שמצא עבורנו את הדירה שאנו חיים בה היום. הליך המשא ומתן היה נעים ועידן תמיד דאג לוודא שאנחנו שלמים עם העסקה שאנו עומדים לחתום עליה. אני אנו ממליצים על עידן ואין לנו ספק שהעסקאות הבאות שלנו יהיו באמצעותו.
לילי ומשה
קרא עוד
עידן!!!!! אתה מודה לי??? או אני לך?? 😃 כשאני המלצתי עליך... ידעתי על מה אני מדברת 😉 מקווה שגם הסתדרתם ביניכם. תבורך!!!! שתמיד תהיה לך מלא עבודה וברור שעוד נשתמע 🌹🌹
נועם
קרא עוד
עידן יקר, מה נגיד ומה נאמר. תודה על: שירות מעולה, דייקנות, אדיבות, אכפתיות, התאמת צרכים, נחמדות, סבלנות, חוש הומור נפלא. תודה על האופטימיות ששמרת עלינו מלמהר קדימה והיית משוכנע שיהיה בסדר. תבטיח להמשיך לשמור על החיוך הנהדר שלך. תודה על כל אלה🙏🏻
עמית
קרא עוד
את עידן פגשתי למכירת דירה. מדובר במתווך עם נשמה, מקצועיות, קשיבות שטווה הסכם מכירה במהירות והרבה קסם. מומלץ בחום.
הקודם
הבא

יצירת קשר

חושבים למכור/לקנות/ להשכיר בית ומחפשים ייעוץ אותנטי ומקצועי? הגעתם למקום הנכון!